מכתבי תודה

דיירי דיור מוגן ובית אבות בית עמי כותבים

ליאון דנצקר

כאדם עתיר נסיון חיים מגוון, כמי שפרש לגמלאות כמנהל מח' בינוי נכסים, אפסנאות ונשק של אחד ממשרדי הממשלה בו הייתי, בין היתר, אחראי על נושאי בינוי נכסים ומשק בנציגויות המשרד מחוץ למדינה, וכמי שהרצה בבית הספר למנהל של נציבות שירות המדינה בנושאים הנ"ל, אני רוצה להביע את תודתי והערכתי להנהלת בית עמי ולכל אחת ואחד מצוות העובדים. נכון שאני שוהה בבית עמי תקופה לא ארוכה, אבל הספקתי להתבונן ולבחון את המוסד. הגעתי למסקנה שכמעט בכל התחומים ההנהלה ואנשי הצוות עושים את מלאכתם נאמנה. ההנהלה משקיעה מרץ רב לספק את מכלול דרישות הדיירים ומצליחה בכך. המבנה והחדרים נקיים ומסודרים, והשהייה בהם נעימה ונוחה. המטבח מבריק והמאכלים טובים, טעימים, מגוונים ומשביעים. הצוות הרפואי עומד הכן בכל שעות היממה להושיט עזרה בשעת הצורך. כל האמור גורם נחת רבה ושביעות רצון לדיירים, וזוהי מטרתו של דיור מוגן כבית עמי.

חנה לילנפלד

אני מסתדרת בכוחות עצמי ושומרת על פרטיותי. כשבתי חיפשה עבורי בית אבות היא מצאה את בית עמי. אני סמכתי על טעמה ומייד הסכמתי. היום אני מבינה שההחלטה הייתה נכונה. החדר יפה ותמיד נקי, אחות ורופא זמינים כל רגע,האוכל טעים והחברה נהדרת. מה עוד צריך?

 

אוגניה קחידה

ניסיתי לגור יחד עם הילדים והבנתי שהילדים אוהבים אותי מאוד ובאמת דואגים לי, אז מדוע שאפול לנטל על כתפיהם. הם ימשיכו בחייהם, בעבודה,בסידורים ובדאגה לילדיהם ואת הדאגה לי השארתי לבית עמי. כאן אני בין חברים, הצוות מקסים וכולם מטפלים בנו באהבה. יחד עם זאת יש לי פרטיות שאני שומרת עליה בקפדנות.

מנדל סטלנקוביץ

לי קל להשוות, אני הייתי בבית אבות אחר. אי אפשר לדבר על בית עמי מבלי להזכיר את הצוות הנפלא שתמיד עומד לרשותנו, את המסירות והאכפתיות. כל בקשה ורעיון נופלים על אוזן קשבת והעיקר השקט הנפשי – תמיד יש מי שמשגיח עלינו ומסייע בשעת הצורך.

 

מכתבי תודה

יאיר עמיקם, סמנכ"ל הסברה ויחב"ל, משרד הבריאות

גדעון היקר,
עם סיום חודש האבל על שבתאי ז"ל, אנו מבקשים שוב להודות לך ולכל צוות הבית על הטיפול ועל היחס לו הוא זכה בשנה האחרונה לחייו בבית עמי.

היינו מודעים היטב לכל הקשיים מולם ניצבתם, ולמרות זאת שמרתם על צלם האנוש של, על דמותו ועל כבודו, כמו גם על כבודם של הדיירים האחרים.

אנו מצויים ערב ראש השנה, בו אומרים מס' פעמים "אל תשליכני לעת זקנה". אתם מקיימים את המצווה הזו יום יום, שעה שעה.

בהזדמנות זו אנו מבקשים להביע תודה והערכה רבה למיכל, אירית, זהרה ידעי וכל צוות קומה 3. עזרתם לא תסולא בפז.

עו"ד שמואל ומרים רכטמן

ברצוננו להודות לכל צוות העובדים בשמנו ובשם הגב' נעמי פיש על הטיפול המסור, החם והמקצועי שהענקתם לה בתקופת שהותה אצלכם במשך שבע שנים. ועל כך תבואו על הברכה!

אבישי ארליך

רציתי להודות לכם בשמי ובשם כל משפחות ארליך וברק עבור הטיפול באבא, דוד ארליך, במשך כל זמן היותו בבית עמי. אני יודע שאבא היה בידיים טובות ומסורות, והנעמתם עליו ככל שניתן את שנותיו האחרונות. למרות בדידותו, זה שהיה אצלכם עזר לו לא להרגיש לגמרי בודד.

אני בטוח שאילו היה צריך הוא לומר תודה הוא היה מוצא דרך חביבה ומצחיקה להביע את תודתו. אנא מסרו את רגשי תודתנו לכל הצוות ולחברים האחרים אתם התרועע.

תודה לכולכם בעבור העבודה הטובה שאתם עושים!

[חזרה לראש הדף]

צרו קשר:

כתובתנו: רח' שלמה המלך 41, נתניה 42267
טלפון: 8611222 - 09
פקס: 8870860 - 09
דוא"ל: gideon@beitami.co.il